سیم کارت توریست شاتل موبایل

توریست

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید و خوشنام تلفن همراه ایران، در کنار ارائه خدمات ویژه و با کیفیت به مشترکین داخل کشور خود، سیم‌ کارت جدیدی به نام سیم کارت توریست با هدف خدمات‌رسانی به شما مسافران و گردشگران عزیزی که وارد کشور ایران شده‌اید، ارائه کرده است.

«سیم کارت توریست» شاتل موبایل، یک سیم ‌کارت اعتباری است که به گردشگران امکان استفاده با کیفیت و مقرون بصرفه خدمات مکالمه، پیامک و اینترنت همراه را داده و شما با استفاده از آن می‌توانید به آسانی با دوستان، خانواده و همکاران خود در ایران و سایر کشور‌ها از طریق تماس تلفنی، پیامک و اینترنت همراه با پوشش سراسری ۳G و ۴G ارتباط برقرار کرده و از این خدمات در کنار سفر خود لذت ببرید.

این سیم ‌کارت به همراه ۴ بسته متنوع، متناسب با نیازهای مختلف شما گردشگر محترم ارائه می‌شود:

بسته شماره ۱
یک ماهه

۲.۵ گیگابایت اینترنت همراه
۱۰۰۰ دقیقه مکالمه درون شبکه
۵۰۰۰ تومان اعتبار اولیه

بسته شماره ۲

یک ماهه

۴.۵ گیگابایت اینترنت همراه
۱۰۰۰ دقیقه مکالمه درون شبکه
۱۰،۰۰۰ تومان اعتبار اولیه

بسته شماره ۳

یک ماهه

۱۰ گیگابایت اینترنت همراه
۱۰۰۰ دقیقه مکالمه درون شبکه
۲۰،۰۰۰ تومان اعتبار اولیه

بسته شماره ۴

یک ماهه

۲۰ گیگابایت اینترنت همراه
۱۰۰۰ دقیقه مکالمه درون شبکه
۲۵،۰۰۰ تومان اعتبار اولیه

برای خرید سیم‌کارت‌های توریست شاتل موبایل کلیک نمایید.

با ارائه پاسپورت، نسبت به ، ثبت‌نام و فعالسازی سیم‌کارت متناسب با نیاز خود، اقدام فرمایید.

گفتنی است، سیم‌‌کارت‌‌های توریست شاتل موبایل به مدت ۳۰ روز پس از ثبت‌نام قابل استفاده هستند.

اطلاع رسانی سیم کارت توریست

توریست

سایت شاتل موبایل

 

 

 

شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل با نام تجاری شاتل موبایل، «عضو جدید» خانواده بزرگ شاتل است.
شاتل موبایل در تاریخ ۱۱ شهریور ۹۶ به‌عنوان نخستین اپراتور مجازی نوع اول تلفن همراه کشور (Full MVNO) و تنها شش ماه پس از صدور پروانه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وارد بازار ارتباطات کشور شده است.
این اپراتور با طراحی، آماده‌سازی، پیاده‌سازی و یکپارچه‌سازی کلیه موارد فنی شبکه تلفن همراه با قابلیت همگرایی خدمات ثابت و سیار (FMC)و ارائه خدمات مکالمه، پیامک، اینترنت همراه ۴G/3G و همچنین خدمات نسل چهارم شبکه همراه (TD-LTE) در باند فرکانسی ۲۶۰۰ مگاهرتز وارد بازار خدمات ارتباطی همراه کشور شده است.
نخستین تجربه حقیقی همگرایی خدمات ثابت و سیار (FMC)، سرویس تعرفه ویژه مصرف آزاد و امکان انتقال باقی‌مانده ترافیک بسته‌های اینترنت به دوره بعد، امکانات جدید و منحصر به فردی هستند که برای اولین بار در ایران و فقط توسط شاتل موبایل ارایه شده‌اند.
عرضه سیم‌کارت‌های شاتل موبایل به بازار، آغاز یک «تغییر بزرگ و ادامه دار» برای خانواده شاتل و با هدف تبدیل شدن به یک بازیگر چهار وجهی در بازار ارتباطات ایران خواهد بود.