نمایندگان محترم خواهشمند است قبل ارسال مدارک جهت رفع مسدودی پرتال رایتل خود حتما با شرکت تماس گرفته تا راهنمایی های لازم جهت ارسال صحیح مدارک به شما ارائه شود.

تمامی فرم ها مهر و امضا شده به همراه :

  1. کپی جواز معتبر و به نام شخص نماینده

  ? جواز کسب حتما داخل سایت استعلام بدهد :
  http://iranianasnaf.ir/Forms/Public/CorporateIdentityInquiry/default.aspx

 1. کپی کارت ملی و شناسنامه
 2. علت و تاریخ مسدودی حتما در فرم قید شد.
  (در صورت عدم اطلاع با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۰۹۸۶۶۰ سرکار خانم ناگهی تماس حاصل فرمایید)
 3. دو قطعه عکس از محل کسب (نمای بیرون و داخل)

⛔️ وکالت مورد تایید نمیباشد.

⏺ هرگونه نقص مدارک ، مسئولیت به عهده ارسال کننده می باشد.

? زمان تقریبی رفع مسدودی حدود ۱ الی ۳ ماه

 

 

پس از تهیه و تکمیل موارد فوق، قبل از ارسال با شرکت تماس گرفته و با سرکار خانم ناگهی (۰۲۱۴۴۰۹۸۶۶۰) مدارک را چک نمایید ، سپس بسته کامل مدارک باید به شرکت پردیس تجارت الکترونیک ارسال شود.

 

 

#آدرس_رایتل

خیابان ولیعصر (عج)، رو به روی پارک ملت، خیابان ارمغان غربی، تقاطع خیابان مهرداد، پلاک ۸
کد پستی: ۱۹۶۷۸۶۳۳۱۱

رایتل


درباره رایتل

قطب نوظهور عرصه مخابرات ایران
رایتل با هدف فعالیت در حوزه فن آوری نوین اطلاعات و ارتباطات در سال ۱۳۸۶تأسیس شد و خدماتی را در زمینه های مختلف همچون فن آوری کارت های هوشمند، پورتال های سازمانی، خدمات انتقال داده ها و تأمین و تهیه سخت افزار ارائه کرد.
رایتل در راستای گسترش دامنه فعالیت های خود، در سال ۱۳۸۹به اخذ پروانه اپراتورسوم تلفن همراه کشور با انحصار دوساله جهت ارائه خدمات نسل سوم موبایل علاوه بر خدمات نسل دوم نائل آمد و اکنون تمامی تلاش خود را معطوف ورود سریع به بازار مخابرات ایران نموده تا بدین ترتیب خود را به عنوان اپراتوری مشتری مدار و نوآور در بین رقبا معرفی نماید.
شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) که مسئولیت مدیریت سرمایه نزدیک به ۳۰ میلیون بیمه گذار سازمان تأمین اجتماعی را برعهده دارد، با تعهّد به سرمایه گذاری در صنایع نوینی که حداکثر عواید را برای ذینفعان خود به همراه می آورد، از ابتدا رایتل را بعنوان یکی از شرکت های تابعه اش، زیر چتر حمایت های مالی خود قرار داده است.

منو اصلی