44

بسته های ترکیبی “رایتا”

ویژه سیم‌کارت‌های دایمی و اعتباری رایتل
خرید بسته‌های مصرفی یکی از بهترین گزینه‌ها برای کاهش هزینه های ارتباطی مشترکین رایتل است و هر مشترک با توجه به خدمات ارتباطی مورد نیاز خود، اقدام به خرید هر یک از بسته‌های مصرفی اینترنت، تماس صوتی و پیامک به‌صورت جداگانه می‌نماید؛
‌رایتل با توجه به نیاز مشترکین، اقدام به طراحی بسته‌های ترکیبی “رایتا” نموده است. این بسته‌ها با تنوع بیشتر خدمات و قیمت ارایه شده است. از این رو می توانید با توجه به نیاز و بودجه مدنظر خود، هر یک از بسته‌های ترکیبی “رایتا” را در قالب یک بسته شامل، اینترنت، تماس صوتی و پیامک خریداری نمایید.
* چنانچه بسته اینترنت فعال داشته باشید، در صورت استفاده از ترافیک بومی(داخلی)، مشمول 50درصد کاهش تعرفه نسبت به تعرفه بین‌الملل(عادی) خواهید شد.همچنین با توجه به کاهش تعرفه آزاد (بدون بسته) اینترنت رایتل به هر گیگابایت 40 هزار ریال، تعرفه استفاده از خدمات ترافیک بومی و بین‌الملل در زمان استفاده از تعرفه آزاد یکسان است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترافیک بومی و بین‌الملل به صفحه ترافیک بومی مراجعه نمایید.
**قیمت‌ها بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده است.

روش های خرید بسته های ترکیبی رایتا

  1. اپلیکشن رایتل من
  2. سامانه کد دستوری *200#
  3. وب‌سایت رایتل / خرید بسته
  4. سامانه رایتل من
  5. سامانه پیام کوتاه 2020
  6. فروشگاه های رایتل
  • احتمال تغییر در سرعت اینترنت، بر اساس ترافیک شبکه و در مناطق جغرافیایی مختلف وجود دارد.
  • بسته‌های هدیه و بسته‌های آغازین به ترتیب دارای بالاترین اولویت استفاده نسبت به سایر بسته ها هستند.
  • درصورت اتمام هریک از خدمات موجود در بسته (تماس صوتی، حجم ترافیک و پیامک )، میتوانید از سایر خدمات بسته تا پایان مهلت زمان اعتبار آن، استفاده نمایید.
  • برخورداری از خدمات سرويس اينترنت نسل چهارم رايتل بدون نياز به تعويض سيم کارت با قرار داشتن در محدوده پوشش دهی 4G و فعال بودن تنظيمات اينترنت نسل چهارم دستگاه شما در کليه طرح‌های رايتل فراهم می باشد.
بسته رایتل

منو اصلی