پاییز امسال، خوش‌شانسی با شاتل موبایل

پاییز امسال، روی خط خوش‌شانسی!

 

این پاییز شما مشترکین قدیمی و جدید سیم کارت‌های شاتل موبایل می‌توانید با فعالیت در شبکه شاتل موبایل، یکی از برندگان خوش شانس ما باشید. قرعه‌کشی‌های شاتل موبایل در پایان هر ماه از فصل پاییز برگزار شده و شما عزیزان از ۱ مهر تا ۳۰ آذر فرصت دارید، برنده جوایز زیر شوید.

پاییز شاتل

پاییز شاتل

 

نحوه کسب امتیاز در این قرعه کشی به صورت زیر است:

نوع فعالیت تعداد امتیاز
خرید و فعالسازی سیم‌کارت یا مودم ۱۰
به ازای هر ۵۰۰۰ تومان خرید شارژ یا بسته ۱

 

توضیحات

  • خرید بسته از اعتبار سیم کارت شامل امتیاز قرعه کشی نمی‌شود.
  • در صورتی که مشترکی چند سیم‌کارت شاتل موبایل داشته باشد، امتیاز هر شماره به صورت مجزا محاسبه و در قرعه‌کشی شرکت داده خواهد شد.
  • در پایان هر دوره قرعه‌کشی، شما دوباره فرصت خواهید داشت برای قرعه‌کشی بعدی امتیاز کسب کنید.
  • شما می‌توانید از زمان دقیق قرعه‌کشی‌ها، فهرست برندگان و اعطای جوایز از طریق اینستاگرام، تلگرام و توییتر شاتل موبایل مطلع شوید.

 

پاییز شاتل

خرید محصولات شاتل موبایل

 


شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل با نام تجاری شاتل موبایل، «عضو جدید» خانواده بزرگ شاتل است.
شاتل موبایل در تاریخ ۱۱ شهریور ۹۶ به‌عنوان نخستین اپراتور مجازی نوع اول تلفن همراه کشور (Full MVNO) و تنها شش ماه پس از صدور پروانه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وارد بازار ارتباطات کشور شده است.
این اپراتور با طراحی، آماده‌سازی، پیاده‌سازی و یکپارچه‌سازی کلیه موارد فنی شبکه تلفن همراه با قابلیت همگرایی خدمات ثابت و سیار (FMC)و ارائه خدمات مکالمه، پیامک، اینترنت همراه ۴G/3G و همچنین خدمات نسل چهارم شبکه همراه (TD-LTE) در باند فرکانسی ۲۶۰۰ مگاهرتز وارد بازار خدمات ارتباطی همراه کشور شده است.
نخستین تجربه حقیقی همگرایی خدمات ثابت و سیار (FMC)، سرویس تعرفه ویژه مصرف آزاد و امکان انتقال باقی‌مانده ترافیک بسته‌های اینترنت به دوره بعد، امکانات جدید و منحصر به فردی هستند که برای اولین بار در ایران و فقط توسط شاتل موبایل ارایه شده‌اند.
عرضه سیم‌کارت‌های شاتل موبایل به بازار، آغاز یک «تغییر بزرگ و ادامه دار» برای خانواده شاتل و با هدف تبدیل شدن به یک بازیگر چهار وجهی در بازار ارتباطات ایران خواهد بود.

منو اصلی