طرح تامین اجتماعی رایتل

خرید طرح تامین اجتماعی

با استفاده از کد بیمه تامین اجتماعی و ثبت‌نام در طرح، یک سیم‌کارت اعتباری رایگان با ۵۰۰ مگابایت اینترنت ۳۰ روزه از رایتل به عنوان عضوی از خانواده بزرگ تامین اجتماعی هدیه می‌گیرید. علاوه بر این هدیه، به مدت یکسال ( ۱۲ دوره ۳۰ روزه) با خرید بسته‌های مصرفی منتخب، ۲ گیگابایت اینترنت و ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه رایتلی هدیه خواهید گرفت.
برای دریافت هدیه طرح تامین اجتماعی (۲ گیگابایت اینترنت و ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه رایتلی ۳۰ روزه)، لازم است در هر دوره اقدام به خرید یکی از بسته‌های منتخب شامل موارد زیر نمایید:

طرح تامین اجتماعی

نحوه خرید و فعال‌سازی بسته های منتخب تامین اجتماعی

 • اپلیکیشن رایتل من
 • خرید مستقیم بسته از وب‌سایت رایتل
 • سامانه مدیریت حساب
 • فروشگاه‌های رایتل
 • سامانه کد دستوری
 • سامانه پیام کوتاه ۲۰۲۰
نکات:

امکان ترابرد برای دریافت کنندگان این محصول، تنها به شرط پرداخت مبلغ ۵۵۰,۰۰۰ ریال (بدون احتساب مالیات برارزش افزوده) به عنوان بهای خدمات طرح دریافتی و قیمت مصوب سیم‌کارت اعتباری وجود دارد.
اولین دوره ۳۰ روزه از تاریخ فعال‌سازی سیم‌کارت، آغاز شده و تا یکسال (۱۲ دوره ۳۰ روزه) ادامه می‌یابد.
درصورت خرید از اپلیکیشن رایتل من، مدیریت حساب و خرید مستقیم بسته از وب‌سایت، بسته هدیه بلافاصله همراه با بسته اینترنت برای شما فعال می‌شود و در صورت خرید از سایر روش‌ها، بسته هدیه با تاخیر حداکثر ۲۴ ساعت برایتان فعال خواهد شد.
زمانی که بسته هدیه برای شما فعال است، نسبت به خرید مجدد بسته منتخب اقدام نفرمایید زیرا امکان تخصیص دو بسته هدیه هم زمان در این طرح وجود ندارد. در صورت تمایل به بهره‌مندی از هدایای بسته های منتخب تامین اجتماعی، پس از اتمام بسته هدیه خود اقدام به خرید و فعال سازی بسته جدید کنید.
مشترکینی که در طرح پیشین، بسته آغازین تامین اجتماعی را دریافت کرده باشند، امکان دریافت مجدد سیم‌کارت در این طرح را نخواهند داشت. بسته های آغازین فقط یک‌بار قابل خریداری توسط هر ترکیب یکتای کدملی/کد بیمه تامین اجتماعی خواهد بود.
شما فقط یک‌بار امکان ثبت‌نام و خرید سیم کارت این طرح را دارید. در صورت ثبت‌نام و دریافت بیش از یک سیم کارت در طرح حاضر، سیم کارت دوم به بعد با بسته این طرح ارایه نخواهد شد.
در صورتی که بسته های بلند مدت (۹۰ روزه و بیشتر) را در هر بازه ۳۰ روزه خریداری کنید، فقط حجم هدیه همان دوره ۳۰ روزه که در آن اقدام به خرید کرده‌اید، برای شما فعال خواهد شد.

طرح تامین اجتماعی

رایتل همچنان با طرح تامین اجتماعی در کنار شماست

رایتل برای تمامی مشترکین طرح تامین اجتماعی، به پاس قدردانی از همراهی این عزیزان، امکان خرید یک بسته جذاب و به‌صرفه را فراهم آورده است. خرید این بسته برای شما مشترکین طرح‌ تامین اجتماعی که تمایل به بهره‌مندی از خدمات اینترنت و مکالمه رایتل را دارید، امکان‌پذیر است.

بسته همراهی ویژه مشترکین تامین اجتماعی
نام بسته حجم ترافیک عادی (GB) تماس صوتی درون شبکه (دقیقه) مهلت استفاده (روز) قیمت* (ریال)
بسته ۳۰ روزه (۲ گیگابایت اینترنت + ۱۰۰۰ دقیقه تماس صوتی درون شبکه) ۲ ۱۰۰۰ ۳۰ ۹۰,۰۰۰

*قیمت بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده است.

نحوه خرید و فعال سازی:

 • اپلیکیشن رایتل من
 • سامانه مدیریت حساب
 • فروشگاه های رایتل
 • خرید از طریق وبسایت رایتل/ صفحه اصلی خرید بسته

نکات:

 1. این بسته مصرفی فقط قابل خرید برای تمامی مشترکین طرح تامین اجتماعی است.
 2. امکان خرید هم‌زمان بسته همراهی ویژه، بسته های منتخب تامین اجتماعی و سایر بسته های مصرفی در صورت تمایل مشترک وجود دارد.
 3. جزییات مربوط به قوانین و مقررات طرح‌ها و بسته‌ها از طریق تماس با مرکز خدمات مشتریان قابل دسترسی است.
 4. برای اطلاع از قوانین استفاده از بسته های مصرفی به صفحه بسته های اینترنت دائمی و اعتباری مراجعه فرمایید.

منو اصلی